Warto wiedzieć ….

DBIKampanię „Dbaj o fejs” prowadzą: Fundacja Dzieci Niczyje oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa, które tworzą Polskie Centrum Programu Safer Internet. Jej głównym partnerem jest Fundacja Orange. W tę ogólnopolską akcję zaangażowany jest m.in. Zespół Szkół Publicznych w Pisarzowicach. Na stronie Szkoły Rodzice i Nasze Pociechy mogą zapoznać się z przewodnikiem, który objaśni im, jak bezpiecznie korzystać z facebooka, gdyż niewłaściwe korzystanie z tej platformy komunikacji społecznościowej niesie wszelkie niebezpieczeństwo.

Ponadto Szkoła zamieszcza na swojej stronie internetowej materiały dla Rodziców, aby pomóc lepiej ustrzec Nasze Dzieci przed niebezpieczeństwami czyhającymi w internecie i nie tylko:

Warto również zapoznać się z opublikowaną przez ZSO w Kamiennej Górze informacją od pedagogów szkolnych na temat cyberprzemocy wśród dzieci, młodzieży.


Przy okazji artykułu pozdrawiam serdecznie tych, którzy w ostatnich dniach z zapałem i najżarliwiej przystępują do projektowania Naszego Portalu Przypominam Użytkownikom Portalu oraz odwiedzającym Nasz Portal, że dobrowolnie zobowiązali się się przestrzegać Naszej Noty Prawnej ( czytaj NNP).

Facebook Comments

Comments are closed.