i Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

537

Mikołajki to niezwykły czas, w którym wszyscy obdarowujemy się prezentami. W tym magicznym przedświątecznym okresie Święty Mikołaj przybywa m.in. do Ogorzelca – szczegóły na plakacie. Poszukując Świętego Mikołaja udało mi się go dorwać i zdradził mi, że powołał do swojej służby Szkołę Podstawową w Pisarzowicach.

Projekt pt. „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, w którym udział bierze Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach, polega na uszczęśliwieniu dwóch dziewczynek z fundacjiWszystkie Dzieci Nasze Są”. Chodzi o spełnianie ich marzeń, a wiemy przecież, że pomaganie jest fajne i dobro czynione powraca! Autor całej akcji to absolwentka Pisarzowickiej Szkoły – Pani Izabela Janas.

Przy okazji tego artykułu chcę wspomnieć, że Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach od dawna angażuje się w akcje charytatywne, społeczne i edukacyjne, m. in. w niezwykle ważny temat cyberbezpieczeństwa – tutaj.

W ostatnich dniach temat jest niezwykle gorący i poruszany w skali mikro-makro –  zarówno na szczeblu:

Temat cyberbezpieczeństwa warto jest też zagłębiać w kontekście budowania siły narodowej czytając fachową literaturę np. Nową Technikę Wojskową (czytaj NTW) .

Facebook Comments

Comments are closed.