konie apokalipsy na kamiennej górze?

IMG_3101konie apokalipsy to misternie zaplanowany podrzutek nazewniczy, który z naszą kamienną górą — Skalnikiem — nie ma nic wspólnego. Co innego czuwający Jeźdźcy Apokalipsy, których istnienie potwierdzają nasze zakryte źródła i nasi dziadowie, wróciwszy tu na tą ziemię po 600-latach oderwania Śląska od Polski.

Kto zna genezę koni apokalipsy i wie skąd faktycznie wzięła się ich nazwa? Kto ją rzeczywiście nadał i jaki cel temu przyświecał? Dlaczego brak jest rzetelnych źródeł na ten temat?  Jak to się stało, że sztuczny dla nas głaz przyjechał z Łodzi w okolice Skalnika i ustawiały go osoby lojalnie kooperujące z ministrem finansów? Dlaczego się nie mówi, że akcję obserwowała wielka zjednoczona loża anglii oraz dopingowali jej kluczowi politycy prawa i sprawiedliwości, zaś okoliczne ptaszki ćwierkają, że akcję wspierały niektóre lokalne osobistości? Niektórzy twierdzą, że Janusz Boissé był wybitnym nauczycielem i tak zapewne było, dlatego też próbowano upamiętnić jego postać w formie kamiennej płyty, jednak mało kto wie, że blady miał w olbrzymim stopniu sfingowany życiorys, był polonofobem — z jakiego powodu czyniono wszystko co możliwe, żeby stał się polonofobem, to inna kwestia — tu zaczynają się schody…, dlatego w odpowiednim czasie dopilnowano, aby jednak bez rozgłosu postawiano mu pomnik, gdyż Polacy nie są jeszcze gotowi, aby łyknąć cały ten szwindel.

Cieszę się, że żyjemy w wolnym, demokratycznym kraju, gdzie można o wszystkim pisać, bowiem jak słyszę, że pradziadek bladego był służącym u Napoleona to wiem, że takie bzdury łykną wszędzie, ale nie w Polsce :-) :-) :-) :-)

Jeśli wybieracie się w góry to nie zapomnijcie zabrać osprzętowania. Szczególnie polecam wziąść w rękę fizyczny kompas i papierową mapę polskiej produkcji, bowiem zagraniczne, elektroniczne kompasy w formie aplikacji okazują się często bublem i po prostu nie działają, więc wierząc w to, co widzicie na ekranie, zgubicie się w terenie i zmarnujecie swój czas, zamiast cieszyć się pięknem gór.

Facebook Comments

1 Comment to "konie apokalipsy na kamiennej górze?"

Comments are closed.