50-lecie pracy Pani Haliny Hejmej

W sobotę 16 października 2021 roku społeczność Szarocina postanowiła uczcić wyjątkowy jubileusz. 50-lecie pracy w zawodzie nauczyciela matematyki obchodziła pani Halina Hejmej. Jej 45 lat pracy zawodowej, to czas spędzony w Szkole Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie. Kilka lat miała również okazję uczyć w Zespole Szkół w Pisarzowicach.

Przedstawiciele lokalnej społeczności, SP z Szarocina, ZS z Pisarzowic przekazali drobne upominki jubilatce. Przewodnicząca Rady Powiatu Pani Edyta Wyrostek odczytała również i wręczyła okolicznościowy list skierowany przez Panią Marzenę Machałek – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki.

O Pani Halinie padło wiele gorących słów. Licznie zebrani absolwenci wielu roczników, dziękowali za lata pracy w szkole, ale także poza nią. Przygotowano poczęstunek oraz bogaty program artystyczny. Sama Jubilatka o inicjatywie nie wiedziała zbyt wiele. Kiedy pojawiła się w szarocińskiej świetlicy, nie kryła zaskoczenia i wzruszenia.

Warto podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tej uroczystości, a w szczególności Pani Sołtys Danucie Kic.

Link do pełnej fotorelacji ze spektaklu tutaj.

 

Facebook Comments

Comments are closed.