Ogłoszenia

2255-0.lg

Jeśli chcesz umieścić darmowe ogłoszenie na naszej stronie prześlij do nas jego treść na adres:  andrzejprzybytek@wp.pl. Bardzo prosimy o informację zwrotną w razie zdezaktualizowania się ogłoszenia.

_____________________________________________________________

Użyczę mieszkanie w blokach w Ogorzelcu o powierzchni 45 M2. Wymaga ono generalnego remontu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, ma korzystny układ dla rodziny lub pary. Do wpłaty wymagana kaucja zwrotna w wysokości miesięcznego czynszu. 

W mieszkaniu znajdują się:
- dwa pokoje
- kuchnia z jadalnią
- przedpokój
- łazienka

Więcej informacji pod nr telefonu:
729-275-083

___________________________________________________________


Jestem kolekcjonerem biletów kolejowych tzw „kartonikowych”. Poszukuje biletów z nieistniejącej już linii Ogorzelec- Kamienna Góra, lub w Jelenia Góra- Kowary- Ogorzelec. Jeśli ktoś ma, to proszę o kontakt:

andimich@poczta.onet.pl
pozdrawiam z Wrocławia Andrzej

________________________________________________________________

Posiadam bogaty zbiór artykułów z tematyki podziemi i skarbów z II wojny światowej na Dolnym Śląsku, które ukazywały się na łamach „Regionalnego Tygodnika Informacyjnego” oraz „Nowin Jeleniogórskich” w latach 1995-2007, tj. Antonówka, Biedrzychowice, Bolków, Ciechanowice, Cieplice, Czocha, Domanów, Golińska, Iwiny, Janowice Wielkie, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Karkonosze, Karpacz, Kletno, Kolorowe Jeziorka, Krzaczyna, Kowary, Lwówek Śląski, Marciszów, Miedzianka, Mieroszów, Mysłakowice, Niwice – Nowy Ląd,  Piechowice, Pilchowice, Pisarzowice, Platerówka, Płonina, Rybnica, Stara Kamienica, Siedlęcin, Sobieszów – Sobiesz, Stanisławów, Stara Białka, Szklarska Poreba, Świeradów Zdrój, Wałbrzych, Wilkocin, Wleń, Włosień, Wojcieszów, Zawidów, Sieniawka, Zgorzelec – CERTIT, Złotoryja – Wolfsberg, Bursztynowa Komnata, Szczelina, Złoto Wrocławia. Zainteresowanym udostępnie je w formie skanów. Wystarczy napisać na maila. Kontakt: ogorzelec.com@gmail.com

 

 

Facebook Comments

Zostaw odpowiedź