Dzieciaki apelują o głosy

Dzieciaki z Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej apelują o wsparcie. Walczą o uzyskania środków z Urzędu Marszałkowskiego w ramach budżetu partycypacyjnego, mających na celu dofinansowanie działalności stowarzyszenia prowadzącego akademię.

Nasz projekt jest odpowiedzią na kilkuletnie oczekiwanie na stworzenie organizacji, która zajmie się prowadzeniem profesjonalnych zajęć sportowych dla małych dzieci. Podkreślenia wymaga, że aktualnie z organizowanych przez nas zajęć korzystają dzieci z powiatu kamiennogórskiego oraz z powiatu wałbrzyskiego. Do naszego klubu może przystąpić każde dziecko, bez względu na miejsce zamieszkania. Naszym zadaniem jest stworzenie dla tych maluchów dodatkowych zajęć sportowych z tak powszechnej dyscypliny sportu jaką jest piłka nożna, co niewątpliwie wpłynie na wzbudzenie w nich pasji sportowca, nauczy prowadzenia zdrowego trybu życia oraz rywalizacji zgodnie z zasadami fair play. Czynniki te są istotne naszym zdaniem w procesie wychowania małych dzieci, mogą wpłynąć na ich ochronę przed kontaktem z używkami, czy ewentualną demoralizacją. Jest to wymierne dla całego społeczeństwa. W ramach zajęć przeprowadzany będzie m.in. trening podstawowy, trening sprawnościowy z elementami piłki nożnej oraz turnieje piłki nożnej.

Głosy można oddawać wchodząc w poniższy link:

http://aktywny.dolnyslask.pl/index.php/projekt/18-kazdy-dzieciak-pilke-kopac-moze/

Dzięki tym głosom przybliżamy się do uzyskania środków z Urzędu Marszałkowskiego w ramach budżetu partycypacyjnego.

Wciąż istniej możliwość by do grona młodych piłkarzy dołączyły dzieciaki z Ogorzelca i innych miejscowości. Trzeba się tylko skontaktować z Akademią np. przez fanpage na facebooku - tutaj.

Kamiennogórska Akademia Piłkarska

Facebook Comments

Comments are closed.